Počítače

Montované počítače

Výhodou montovaných počítačů je nižší cena a volnost výběru komponent. V případě zadání konečné ceny počítače, vybíráme komponety s ohledem na dosažení požadované funkčnosti.

Montáž provádíme v souladu s normami, specifikací výrobce a interními montážními předpisy. Instalace operačního systému obsahuje všechny dostupné aktualizace ke dni výroby. Ovladače jsou aktuaální ke dni výroby. Počítač je dodáván s nainstalovaným freeware, který umožňuje okamžitě počítač používat. Freeware zajišťuje všechny běžně požadované funkce počítače (pošta, web, antivirus, přehrávání hudby, videa a jiných multimédií, editace textu a tabulek, atd.) Freeware je aktuální ke dni výroby počítače. Skladba programů ve freeware balíčku je aktualizována podle aktuálního vývoje.

Po montáži následuje test komponent pomocí diagnostického SW. Na výstupní kontrole je prováděno 24 hodinové zahořování, které ověří funkčnost počítače jako celku při plné zátěži.

Jako doplňkovou službu nabízíme dovoz, instalaci a úvodní zaškolení obsluhy.

Značkové počítače

Výhodou značkových počítačů je možnost rozšířených záruk a servisních služeb, které zajistí servis po celou dobu životního cyklu počítače. To je důležité zejména pro firemní klientelu při kalkulaci nákladů na údržbu IT. Nabízíme značkové počítače prakticky od všech výrobců.

icons

icons

icons